Wsparcie Graficzne i Techniczne,

które mogłem udzielić Sandrze, zaowocowało wzrostem popularności jej kanałów społecznościowych. Wykonane grafiki, prezentacje oraz całkowicie przebudowany sklep internetowy pozytywnie wpłynęły na wizerunek.

Dla Sandry miałem przyjemność wykonać:

Strona sprzedażowa
Sklep internetowy
Grafiki do social media
Facebook Cover
Graficzna oferta sprzedażowa

  • Responsywna strona internetowa w formie salespage wraz ze sklepem internetowym
  • prezentacja oferty biznesowej w formie graficznej z możliwością samodzielnej edycji treści
  • seria grafik dla potrzeb promocji w social media

“Współpracuję z Markiem już ponad rok i mamy za sobą kilka projektów, w których wspierał mnie od strony technicznej i graficznej. Do tego, że jego prace są spójne, estetyczne i robione na czas przyzwyczaiłam się bardzo szybko. Stale zaskakują mnie jednak możliwości, które można wykorzystać do promocji moich produktów czy budowy wizerunku marki, o których Marek często opowiada a następnie wdraża je w życie. Bezcenną wartością jest dla mnie współpraca oparta nie tylko o wysoką jakość realizowanych zadań, ale i o poczucie bezpieczeństwa i zaufanie bo ja po prostu wiem, że zlecone Markowi zadanie będzie wykonane perfekcyjnie i na czas ”

 Sandra – Rozwój i Edukacja Finansowa

Moje Marki

nokiashop.pl

Sklep internetowy, w którym dostępna jest elektronika i akcesoria do urządzeń mobilnych. 

akces.mobi

Sklep online, w którym dostępne są akcesoria mobilne premium, czyli akcesoria to telefonów oraz pomocne i użyteczne akcesoria do codziennego zastosowania.

Napisz do mnie

15 + 6 =