Profesjonalne Wsparcie Graficzne

Twojej drukarni

Od ponad dekady dbam by druk i uszlachetnianie opakowań, etykiet, folderów i innych wyrobów poligraficznych, były na najwyższym poziomie

Wykorzystaj moje ponad 10-letnie doświadczenie, aby obniżyć koszty oraz podnieść jakość współpracy i zadowolenie klientów.

Łatwiej, wygodniej, szybciej
i kompleksowo

Żyjemy w niezwykłych czasach! Rozwój technologiczny daje olbrzymie możliwości. Dzisiaj pracę można wykonywać elastycznie
– z różnych miejsc i w różnym czasie.

Prowadzenie biznesu stało się ciekawym wyzwaniem. Pełne niespodziewanych zwrotów akcji, czy paradoksów. Kiedy jest dobrze, gdy zarabiamy i wszystko się układa po naszej myśli, kompletnie nie zastanawiamy się nad ewentualnymi słabszymi momentami. Nad czasem, kiedy zleceń jest mniej, lub nie ma ich wcale, czy też różnymi kryzysowymi sytuacjami, które mogą się wydarzyć.

Czas pokoju i prosperity, to najlepszy moment na inwestycje! W rozwój, bezpieczeństwo, alternatywne scenariusze. A jednak najczęściej dopiero w krytycznych chwilach, zaczynamy myśleć o rozwiązaniach. Niestety często jest za późno, albo niebezpiecznie balansujemy na granicy, walcząc o przetrwanie naszej firmy.

Zwłaszcza ostatnie miesiące pokazały, jak ważne jest dbanie o bezpieczeństwo własne oraz naszych przedsięwzięć.

Czy chciałbyś, aby twoja Drukarnia mogła funkcjonować

łatwiej, wygodniej i szybciej?

Brak kosztów zatrudnienia

Rozliczamy się za usługę na podstawie wystawionej faktury.

Ponad 10 lat doświadczenia

Przy niższych kosztach niż etat otrzymujesz usługi doświadczonego specjalisty.

Kompleksowo i Kompetentnie

Wysokie kompetencje zawodowe i personalne.

Wystarczy, że skorzystasz z odpowiednich rozwiązań. Takich, jakie przygotowałem i spersonalizuję specjalnie dla ciebie.

Grafik i studio DTP dla drukarni to rozwiązanie, jakiego szukasz!

Od teraz brak etatowego grafika już NIE jest Twoim problemem! Masz bowiem grafika i operatora DTP dla Twojej drukarni!

Nie musisz również zatrudniać mnie na umowę o pracę. Nie ma również potrzeby byś ponosił jakiekolwiek koszty towarzyszące takiej umowie.

Realizując usługi graficzne dla Twojej drukarni, zadbam o Twoich Klientów / Partnerów na najwyższym poziomie. Od momentu przyjęcia projektu od klienta, następnie przez weryfikację i opracowanie graficzne, poprawki, korekty i przygotowanie projektu do druku, wykonanie odpowiedniego montażu na arkuszu drukowym, po zlecenie matryc do druku lub uszlachetniania.

Realizuję projekty kompleksowo i rzetelnie. Jako Grafik DTP dla drukarni, reprezentuję Twoją firmę wobec Klientów, Współpracowników oraz Partnerów Biznesowych, na najwyższym poziomie.

Kilka wypowiedzi o współpracy ze mną

Współpraca z Markiem oparta jest na obustronnym zaufaniu. Wiem, że polecone mu zadania zostaną wykonane rzetelnie a w przypadku napotkanych trudności sam znajdzie i zaproponuje najlepsze rozwiązanie. Dobrze radzi sobie w warunkach pracy pod presją, jest opanowany i rozsądny.

Kierownik Studia Projektowania i Adaptacji Opakowań, @ Drukarnia Opakowań Premium

Marek jest dla naszego zespołu cennym wsparciem. Realizowane przez niego grafiki są ciekawa a opracowania do druku zawsze skrupulatnie przygotowane. Wielokrotne sugestie z jego strony okazywały się trafne i śmiało z nich korzystaliśmy. Potrafi sprostać również zadaniom, które wykraczają poza obszar grafiki, np. profile społecznościowe, personalizowane mapy google czy administrowanie i obsługa istniejącej strony www.

Przedsiębiorca, CEO @ Agencja Reklamowa

Szczerze polecam usługi w Marka wykonaniu. Jest bardzo dynamiczną i twórczą osobą z wieloma konstruktywnymi pomysłami. Jest dokładny i skoncentrowany a terminowość jest jego mocną stroną. Korzystając z jego usług mam pewność, że nie stracę w oczach moich klientów.

Przedsiębiorca, CEO @ Drukarnia Cyfrowa

Wykonuję wszelkie usługi graficzne dla drukarni zdalnie! Dzięki temu wygodnemu rozwiązaniu, dbamy wzajemnie o bezpieczeństwo, a praca idzie do przodu. Kolejnymi atutami, zdalnej obsługi graficznej Twojej drukarni, są lepsza dostępność i większa elastyczność w kontaktach. Fachowo, sprawnie, skutecznie. Od początku do końcowego sukcesu.

Pracuję od ponad 10 lat w branży drukarskiej i działałem po obu stronach “barykady”. Byłem i bywam Klientem, byłem i bywam zleceniobiorcą. I doskonale wiem, jak różne sytuacje potrafią się wydarzyć.

Wydawałoby się niespodziewanie. A jednak profesjonalna obsługa zdecydowanie wpływa na poprawę jakości samej współpracy oraz poziomu realizacji zlecenia.

Moją tajną mocą jest umiejętność tłumaczenia fachowego języka na potoczny. Ta wypracowana przez lata, zdolność porozumiewania się z Klientami w języku, który jest jasny i zrozumiały, zasadniczo ułatwia i przyspiesza realizację zleceń.

Wieloletnie i różnorodne doświadczenie, które zdobyłem, jako grafik DTP w renomowanych drukarniach, pomaga mi w codziennej pracy. Ważne są zarówno dobra atmosfera pracy, jak i najwyższa jakość świadczonych usług co finalnie przekłada się na satysfakcję klienta. Obsługa graficzna drukarni, to dla mnie dbanie o wysoki poziom efektu końcowego i stosowanie rozwiązań najlepiej dopasowanych do konkretnego zlecenia. Wypracowana umiejętność postrzegania projektów z różnych perspektyw, pozwala mi zapewniać najlepszy efekt, przy jednoczesnym zastosowaniu najrozsądniejszych narzędzi.

 

Zdalna obsługa graficzna drukarni, to kolejne atuty

Oszczędności dla Drukarni

Jestem Studiem Graficznym w Twojej Drukarni. Dla Ciebie to brak kosztów stacji graficznej i licencji profesjonalnego oprogramowania.

Oddelegowanie części obsługi

Odzyskujesz czas, który poświęcasz na ustalenia dotyczące grafik z klientami i z kooperantami.

Kompetencje miękkie

Profesjonalnie reprezentuję Twoją Drukarnię przed klientami i kooperantami. Umiejętnie rozmawiam z korzyścią dla Twojego wizerunku.

Na każdym etapie projektu jako Grafik DTP dla drukarni gwarantuję fachowe wsparcie Twojego Biznesu i Twoich Klientów.

Poczytaj o kolejnych zaletach tego rozwiązania.
Jeżeli nadal się zastanawiasz, plusów jest więcej!

Z

Studio DTP dla Drukarni to tańsza i efektywniejsza współpraca

Rozumiem doskonale, jakim obciążeniem dla budżetu jest wysoki koszt zatrudnienia doświadczonego i skrupulatnego grafika.

W trakcie naszej współpracy, nie potrzebuję biurka w Twojej drukarni, bo pracujemy zdalnie. Oszczędzasz! Nie ponosisz bowiem kosztów związanych z zatrudnieniem pracownika etatowego, a zyskujesz koszty dla swojej firmy.

Z

Bezpieczeństwo i Swoboda

Forma współpracy, którą proponuję, w ramach studia DTP, daje Tobie bezpieczeństwo i jednocześnie wolność by pracować adekwatnie do potrzeb.

Z

Komfort i wydajność współpracy

Dzięki wysokim kompetencjom zawodowym i przede wszystkim osobistym, nie usłyszysz ode mnie, że czegoś się nie da zrobić.
Nie jęczę, nie stękam, szukam rozwiązań – nie problemów. Skupiam się na skutecznym wykonaniu powierzonego zadania.

Jak inni postrzegają współpracę ze Mną?

Współpracuję z Markiem już ponad rok i mamy za sobą kilka projektów, w których wspierał mnie od strony technicznej i graficznej. Do tego, że jego prace są spójne, estetyczne i robione na czas przyzwyczaiłam się bardzo szybko. Stale zaskakują mnie jednak możliwości, które można wykorzystać do promocji moich produktów czy budowy wizerunku marki, o których Marek często opowiada a następnie wdraża je w życie. Bezcenną wartością jest dla mnie współpraca oparta nie tylko o wysoką jakość realizowanych zadań, ale i o poczucie bezpieczeństwa i zaufanie bo ja po prostu wiem, że zlecone Markowi zadanie będzie wykonane perfekcyjnie i na czas.

Sandra, CEO @ Rozwój i Edukacja Finansowa

Współpraca z Markiem to dla mnie jak spotkanie z kumplem. Przedstawiam mu wizję a on znajduje sposoby na jej realizacje. Nie tylko projektowanie graficzne ale również fotografia są jego mocnymi stronami. Wielokrotne poprawki, korekty i aktualizacje na stronie internetowej realizuje szybko i fachowo. Chętnie omawiam z nim nowe koncepcje i zapoznaję się z proponowanymi rozwiązaniami.

Przedsiębiorca, CEO @ Centru Medyczne

Jestem Grafikiem DTP i świadczę usługi graficzne dla Twojej drukarni.

Przekonaj się, ile mogę zrobić dla Ciebie i jak pomóc w rozwoju Twojego biznesu.

Napisz do mnie

10 + 15 =