Profesjonalne Wsparcie Graficzne

Twojej firmy

Od ponad dekady dbam by druk i uszlachetnianie opakowań, etykiet, folderów i innych wyrobów poligraficznych, były na najwyższym poziomie

Wykorzystaj moje ponad 10-letnie doświadczenie, aby obniżyć koszty oraz podnieść jakość współpracy i zadowolenie klientów.

Łatwiej, wygodniej, szybciej
i kompleksowo

Brak kosztów zatrudnienia

Rozliczamy się za usługę na podstawie wystawionej faktury.

Ponad 10 lat doświadczenia

Przy niższych kosztach niż etat otrzymujesz usługi doświadczonego i wszechstronnego specjalisty.

Kompleksowo i Kompetentnie

Wysokie kompetencje zawodowe i personalne.

Grafik i studio DTP dla Twojej Firmy to rozwiązanie, jakiego szukasz!

Od teraz brak etatowego grafika już NIE jest Twoim problemem! Masz bowiem grafika i operatora DTP w jednej osobie!

Nie musisz również zatrudniać mnie na umowę o pracę. Nie ma również potrzeby byś ponosił jakiekolwiek koszty towarzyszące takiej umowie.

Realizując usługi graficzne dla Twojej firmy, zadbam o Twoich Klientów / Partnerów na najwyższym poziomie. Od momentu przyjęcia projektu od klienta, następnie przez weryfikację i opracowanie graficzne, poprawki, korekty i przygotowanie projektu do druku, wykonanie odpowiedniego montażu na arkuszu drukowym, po zlecenie matryc do druku lub uszlachetniania.

Realizuję projekty kompleksowo i rzetelnie. Jako Grafik DTP, reprezentuję Twoją firmę wobec Klientów, Współpracowników oraz Partnerów Biznesowych, na najwyższym poziomie.

Kilka wypowiedzi o współpracy ze mną

Współpraca z Markiem oparta jest na obustronnym zaufaniu. Wiem, że polecone mu zadania zostaną wykonane rzetelnie a w przypadku napotkanych trudności sam znajdzie i zaproponuje najlepsze rozwiązanie. Dobrze radzi sobie w warunkach pracy pod presją, jest opanowany i rozsądny.

Kierownik Studia Projektowania i Adaptacji Opakowań, @ Drukarnia Opakowań Premium

Marek jest dla naszego zespołu cennym wsparciem. Realizowane przez niego grafiki są ciekawa a opracowania do druku zawsze skrupulatnie przygotowane. Wielokrotne sugestie z jego strony okazywały się trafne i śmiało z nich korzystaliśmy. Potrafi sprostać również zadaniom, które wykraczają poza obszar grafiki, np. profile społecznościowe, personalizowane mapy google czy administrowanie i obsługa istniejącej strony www.

Przedsiębiorca, CEO @ Agencja Reklamowa

Szczerze polecam usługi w Marka wykonaniu. Jest bardzo dynamiczną i twórczą osobą z wieloma konstruktywnymi pomysłami. Jest dokładny i skoncentrowany a terminowość jest jego mocną stroną. Korzystając z jego usług mam pewność, że nie stracę w oczach moich klientów.

Przedsiębiorca, CEO @ Drukarnia Cyfrowa

Moje usługi wykonuję również zdalnie! Dzięki temu wygodnemu rozwiązaniu, dbamy wzajemnie o bezpieczeństwo, a praca idzie do przodu. Kolejnymi atutami, zdalnej obsługi graficznej, są lepsza dostępność i większa elastyczność w kontaktach. Fachowo, sprawnie, skutecznie. Od początku do końcowego sukcesu.

Pracuję od ponad 10 lat w branży drukarskiej i działałem po obu stronach “barykady”. Byłem i bywam Klientem, byłem i bywam zleceniobiorcą. I doskonale wiem, jak różne sytuacje potrafią się wydarzyć.

Wydawałoby się niespodziewanie. A jednak profesjonalna obsługa zdecydowanie wpływa na poprawę jakości samej współpracy oraz poziomu realizacji zlecenia.

Moją tajną mocą jest umiejętność tłumaczenia fachowego języka na potoczny. Ta wypracowana przez lata, zdolność porozumiewania się z Klientami w języku, który jest jasny i zrozumiały, zasadniczo ułatwia i przyspiesza realizację zleceń.

Wieloletnie i różnorodne doświadczenie, które zdobyłem, jako grafik DTP w renomowanych drukarniach, pomaga mi w codziennej pracy. Ważne są zarówno dobra atmosfera pracy, jak i najwyższa jakość świadczonych usług co finalnie przekłada się na satysfakcję klienta. Obsługa graficzna Twojej Firmy, to dla mnie dbanie o wysoki poziom efektu końcowego i stosowanie rozwiązań najlepiej dopasowanych do konkretnego zadania. Wypracowana umiejętność postrzegania projektów z różnych perspektyw, pozwala mi zapewniać najlepszy efekt, przy jednoczesnym zastosowaniu najrozsądniejszych narzędzi.

 

Wszechstronne kompetencje

Oszczędności dla Twojej firmy

Jestem Studiem Graficznym w Twojej Firmie. Dla Ciebie to brak kosztów stacji graficznej i licencji profesjonalnego oprogramowania.

wiedza, umiejętności i doświadczenie

Z pasji jestem również po części informatykiem i fotografem. Często tą wiedzę i umiejętności wykorzystuję zawodowo.

Kompetencje miękkie

Profesjonalnie reprezentuję Twoją Firmę przed klientami i kooperantami. Umiejętnie rozmawiam z korzyścią dla Twojego wizerunku.

Jestem Grafikiem DTP i świadczę usługi graficzne dla Twojej Firmy.

Na każdym etapie projektu gwarantuję fachowe wsparcie dla Twojego Biznesu i Twoich Klientów.

Jak inni postrzegają współpracę ze Mną?

Współpracuję z Markiem już ponad rok i mamy za sobą kilka projektów, w których wspierał mnie od strony technicznej i graficznej. Do tego, że jego prace są spójne, estetyczne i robione na czas przyzwyczaiłam się bardzo szybko. Stale zaskakują mnie jednak możliwości, które można wykorzystać do promocji moich produktów czy budowy wizerunku marki, o których Marek często opowiada a następnie wdraża je w życie. Bezcenną wartością jest dla mnie współpraca oparta nie tylko o wysoką jakość realizowanych zadań, ale i o poczucie bezpieczeństwa i zaufanie bo ja po prostu wiem, że zlecone Markowi zadanie będzie wykonane perfekcyjnie i na czas.

Sandra, CEO @ Rozwój i Edukacja Finansowa

Współpraca z Markiem to dla mnie jak spotkanie z kumplem. Przedstawiam mu wizję a on znajduje sposoby na jej realizacje. Nie tylko projektowanie graficzne ale również fotografia są jego mocnymi stronami. Wielokrotne poprawki, korekty i aktualizacje na stronie internetowej realizuje szybko i fachowo. Chętnie omawiam z nim nowe koncepcje i zapoznaję się z proponowanymi rozwiązaniami.

Przedsiębiorca, CEO @ Centru Medyczne

Napisz do mnie

12 + 13 =